معرفی مظنه آنلاین

با گسترش روز به روز استفاده از اینترنت و فراگیر شدن آن نزد مردم در سرتا سر دنیا گروه مظنه آنلاین به منظور افزایش فعالیت های اقتصادی مردم به آسانترین نحو ممکن ، سامانه ای را به صورت اینترنتی برای مبادلات طلا مشتریان خود راه اندازی کرده است که در زیر به معرفی آن پرداخته می شود.
معرفی سامانه :
در سیستم جدید مظنه آنلاین تمامی افراد بدون هیچ محدودیتی مکانی در تمام نقاط دنیا و یا به عبارتی بهتر تمامی افرادی که دسترسی به اینترنت داشته و حساب شخصی آن ها دارای کارت های عابر بانک می باشد به آسانی وارد بازار خرید و فروش آنلاین طلا شوند و به آسان ترین طریق نسبت به فروش و یا تحویل آن اقدام نماید.
سیستم خرید و فروش :
خرید : افراد پس از ورود به وبسایت شرکت به آدرس اینترنتی www.abc.com و پس وارد شدن به بخش ثبت نام و یا عضویت می توانند به راحتی عضو سامانه خرید و فروش طلا مظنه آنلاین شوند. پس از عضویت ، شخص دارای یک صفحه شخصی که مختص خودش می باشد می شود که در این صفحه تمام صورتحسابها و فعالیت ها و مقدار طلا خود را مشاهده کرده و به وی اعلام می گردد.
فروش : افراد پس از خرید طلا خود و پس از تائیدیه واریز وجه به حساب می توانند با توجه به موجودی خود از طریق بخش فروش درخواست خود را مبنی بر فروش طلا خود اعلام کرده و شرکت وجه طلا را به حساب اعلامی از طرف کاربر که قبلاً در فرم ثبت نام اعلام نموده واریز می کند و از طریق سامانه به مشتری اعلام می نماید.
تحویل : تمامی افراد با توجه به میزان موجودی طلا خود که قبلاً خریداری کرده اند با ورود به بخش تحویل طلا و اعلام درخواست خود می توانند طلا خود را دریافت نمایند. تمامی معاملات با توجه به نرخ روز و لحظه ای انجام می شود کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای گروه مظنه آنلاین محفوظ می باشد.


مسئولین ارشد مظنه آنلاین

مدیر مظنه آنلاین جناب آقاي ادريس خضري
متولد١٣٦٨ داراي سابقه ازسال٨٧در بازار طلافروشان ایران سابقه چندین ساله طلاي غرب كشور،بيش از ٨سال سابقه معاونت در اتحاديه طلافروشان شهرستان پیرانشهر،طراح اول طلاهاي محلي، داری سابقه چندین ساله ساخت و ساز طلا سابقه چندین ساله حضور در گروه کمپین حذف مالیات بر ارزش افزوده طلا، دارای جوازکسب از اتاق اصناف ایران دارای کارت مبادلات طلا ازسمت اتحادیه طلا و‌جواهر کشور، داری چندین لوح یادبود از سمت اتاق اصناف ایران بازاری معتبر و تایید شده ازجانب مردم هنرمند مردمی خوش نویس و نقاش رنگ روغن عضوانجمن خوشنویسان ایران، یکی از بسیجان مخلص پیرو خط امام خامنه ای (م د)دارای چندین لوح‌ تقدیر از حضور پرنگ‌ در مراسمات سپاه و حضور پرنگ دربرنامه های سپاه پاسداران، داوربرتر کیوکوشین کاراته، دارای چندین مدرک و لوح تقدیراز سازمان کیوکوشین کاراته ایران،
تیم پشتیبانی
بردیا طلا کوب
دارای سابقه چندین ساله در زمینه خریدو فروش مجازی طلا مدیر چندین کانال و گروه تلگرامی دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس کامپیوتر دارای سابقه مدیریت و‌فعالیت در انواع قسمت از شبکه های سیستمی طراح برنامه نویس ایده ساز خلق ایده و‌ مدیر فعال
هادی شیرازی
تحلیلگربازار های داخلی و خارجی دارای تخصص چندین ساله در زمینه خرید و‌ فروش طلا و سکه دارای سابقه چندین ساله در زمینه فعالیت در بازار ایران و ترکیه مدرس بورس و بازارهای جهانی درترکیه